Razítka, razítkový štoček a nebo jen příslušenství?

Potřebujete razítko pro svou firmu? Rozbilo se Vám, nebo již netiskne jak má? Dokážeme Vám zařídit kompletně nový razítkový strojek včetně štočku. V případě, že potřebujete z jakéhokoli důvodu pouze štoček nebo barvu, najdeme pro Vás i to, a pokud nenajdeme, objednáme a vyřídíme co nejrychleji.

A z čeho se Vaše razítko skládá? A jak taková výroba razítka vypadá?

Razítko je složené ze strojku, který obsahuje polštářek pro namáčení razítkové gumy a samotný štoček s vygravírovaným nápisem nebo logem, dle potřeby. Razítka mají různé velikosti a účely – klasické kancelářské samonamáčecí pro nápisy, loga atp. nebo datumové, kapesní, popřípadě i pouze dřevěné, které je potřeba namáčet v poduškách, které jsou napuštěné barvou různého barevného provedení.

Nebojte se nás zeptat ani pokud máte specifický požadavek – po vzájemné dohodě určitě něco vymyslíme.

Vše začíná výběrem razítka podle potřeby, následně vytvoříme grafiku nebo nám již připravenou zašlete. Když je grafika připravena, vezme se speciální guma pro gravírování razítka, grafika se zadá do gravírovacího stroje, který seřídíme a pustíme samotné gravírování. Po vygravírování následuje kontrola štočku, očištění, seříznutí a v případě potřeby podlepení samolepící páskou. Pokud se štoček lepí na nový strojek poprvé, není podlepení potřeba – pouze se štoček nalepí na strojek. Ale pozor! Pokud se štoček změnil, i kdyby jen v jednom písmeně a lepil se na starší strojek, který byl používán, je potřeba vyměnit a dát nový polštářek aby oražení bylo v pořádku. Prakticky vždy je lepší u výměny štočku měnit i polštářek pro namáčení.

Provedeme kontrolu, první otisk a máme hotovo. Razítko je kompletní a putuje k Vám.